O NAS

    Pracowania WARSZTAT WNĘTRZ  powstała w 2014 roku i od tego czasu prężnie się rozwijamy. Z roku na rok powiększamy nasz zespół projektowy. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz dla klienta indywidualnego ale realizujemy również projekty dla firm usługowych, hoteli oraz biur. Realizujemy projekty na terenie całej Polski.
    Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność w projektowaniu. Wnętrza oprócz tego powinna cechować estetyka i harmonia. Nasza pracowania działa w określony sposób. Z Inwestorem przechodzimy przez różne etapy podczas projektowania. Działamy z poszanowaniem upodobań/preferencji  Inwestora ale również bierzemy pod uwagę aktualne nowości wnętrzarskie, dobre rozwiązania funkcjonalne oraz poczucie naszej estetyki.
    Inwestor może skorzystać z naszych usług kompleksowo. Mamy możliwość wykonania wszelkiego rodzaju zabudowy meblowej na wymiar, sprowadzenia oświetlenia oraz pozostałego wyposażenia wnętrz. Pracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, którym możemy zaufać. Zajmujemy się również wykończeniem wnętrz "pod klucz". Chcemy wyjść na przeciw potrzebom Inwestorów.
    Na koniec chcemy podkreślić, że cenimy sobie we wnętrzach funkcjonalność, prostotę oraz ponadczasowość.
Z poważaniem,
Zespół WARSZTAT WNĘTRZ